Arsenal Taraftarları Tottenham’ın Çöküşünden Sonra Hale End Yıldızının Tweet’lerine Sevinecek

Arsenal , FA Cup’tan erken çıkmış olabilir, ancak Tottenham’ın dün gece Middlesbrough’a yenilmesi yaralarını iyileştirmekten daha fazlasını sağlayacak.

Spurs, uzatmalarda Middlesbrough tarafından Kupa’dan atıldığı ve genç yetenek Josh Coburn’un galip gelen Riverside Stadyumu’nda galip gelmesiyle, Antonio Conte’nin tarafı artık kupasız bir sezon daha bekliyor.

Tottenham bir başka önemli maçı kaybederken, Arsenal taraftarlarının sosyal medyadaki kutlamalarını hayal edebilirsiniz ve kiralık Middlesbrough forveti Folarin Balogun Twitter’daki eğlenceye katılmaya karar verdi.

Hale End akademisi mezunu, ikinci yarıda Chris Wilder’ın yerine geçen İngiliz genç oyuncu Tottenham’da temposu ve yeteneğiyle ilgili sorunlara yol açtı ve tam zamanlı olarak Balogun, Spurs’te basit bir beşli vuruş yapmaktan kendini alamadı. kelime tweeti.

Gerçekten de Balogun, Ocak ayında kulübe katıldığından bu yana Middlesbrough için henüz gol atamadı, ancak Tottenham’a karşı gösterdiği performans, taraftarlardan gençlerin övgüsünü kazandı, Arsenal taraftarları onu övdü ve kulüp, Spurs’ü FA Cup’ta terk ettiği için.

Tottenham’ın en son gümüş madalya kazanmasının üzerinden 14 yıl geçmiş olacak ve Conte’nin dün gece Middlesbrough’a yenilmesinin ardından işi her zamankinden daha da güvencesiz bir konumda olacak.

Tottenham ve Arsenal arasındaki rekabet derinlere iniyor ve Balogun’un Middlesbrough’daki rolünü oynamasıyla dün geceki sonuç, Gunners için büyük bir moral artışı olarak görülecek.

Dahası, Arsenal ve Tottenham’ın Premier Lig’de dördüncülük için savaşan iki takım olması muhtemel olduğundan, Conte’nin başka bir psikolojik darbe alan tarafı UEFA Şampiyonlar Ligi futbolu yarışında rol oynayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.